Kim jesteśmy

O NAS

Video-poradniki.pl to miejsce, w którym podpowiadamy, kierujemy, pomagamy, inspirujemy i sprawdzamy po to, aby życie było łatwiejsze, a decyzje trafione.

Image

Pomagamy i inspirujemy

Opracowujemy artykuły w tematyce dekorowania i urządzania domu, sprzątania powierzchni tak, aby było skutecznie i jak najmniej pracochłonnie, a nawet pomagamy przy remoncie. Naszą wielką pasją są tematy ogrodnicze, zarówno dotyczące ogrodu ozdobnego jak i warzywnika czy krzewów i drzew owocowych.

Video-poradniki.pl to dziesiątki artykułów z radami "jak zrobić" oraz szczegółowym instruktarzem w postaci filmów video. Zdjęcia ilustrują i inspirują, by nasze otoczenie było coraz piękniejsze i praktyczniejsze.

 

Kontakt do nas

Czekamy na Twoje sugestie i komentarze. Każdą wiadomość analizujemy i jeżeli to możliwe realizujemy prośbę czy komentarz.

Zachęcamy do kontaktu z nami: kontakt @video-poradniki.pl

 

Pracuj z nami

Podejmiemy współpracę z doświadczonymi pisarzami online, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami udzielając praktycznych porad, wskazówek i inspiracji, szerokiemu gronu odbiorców. Jeżeli jesteś pasjonatem w kategorii o której piszemy w naszym serwisie i chcesz się swoją wiedzą podzielić, skontaktuj się z nami: kontakt @video-poradniki.pl

 

Współpraca reklamowa

Video-poradniki.pl oferuje reklamodawcom najwyższą jakość zarówno miejsca reklamowego, jak i rzetelne i prawdziwe recenzje produktowe. 

Zachęcamy do kontaktu z nami: kontakt @video-poradniki.pl

 

O nas

Uwielbiamy robić to co robimy.

Dlatego nasze propozycje są takie oczywiste, proste i przystępne dla każdego.

W naszym serwisie

O nas